Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мазовецький Центр розведення тварин»  в  м.Лович є провідною  компанією республіки Польща, яка спеціалізується  в галузях  розведення тварин і наданні послуг у тваринництві господарствам, що працюють в галузях тваринництва таких, як:  велика рогата худоба, свинарство і бджільництво.
Компанія має більш ніж 50-річну традицію розведення тварин та є лідером селекційно-племінного ринку Польщі . «Мазовецький Центр розведення тварин» об’єднує 9 компаній, які забезпечують генетичним матеріалом  більш як 30% селекційно-племінного ринку Польщі. Протягом більше 15 років співпрацює з провідними представниками галузі тваринництва  Німеччини – «Оснабрюк OHG», а останнім часом  Франції – «Genes Diffusione» та США – «Alta Genetics».
Бугаї-плідники компанії «Мазовецький Центр розведення тварин» мають міжнародну оцінку та за її результатами входять до системи «Interbull».

Компанія «Мазовецький Центр розведення тварин» займається продажем генетичного матеріалу у галузі свинарства. Осіменіння свиноматок проводять висококваліфікований персонал компанії з подальшим контролем тварини після осіменіння. Також компанія надає повний спектр послуг по питаннях  годівлі, утримані та селекції у свинарстві.
Лабораторії компанії для виробництва спермопродукції великої рогатої худоби та свиней оснащені новітніми технологіями, що дають можливість зробити повну оцінку якості сперми. Компанія «Мазовецький Центр розведення тварин» працює з провідними інститутами та науково-дослідними центрами у республіці Польща, надає повний супровід технологічних процесів у галузях скотарства, свинарства та бджільництва. Компанія має власний науково-навчальний центр, який готує висококваліфікованих спеціалістів штучного осіменіння  в тваринництві.