GERMAN GENETICS INTERNATIONAL

Німецьке товариство з обмеженою відповідальністю «GERMAN GENETICS INTERNATIONAL» займається експортом спермопродукції, ембріонів як у Європі, так і у всьому світі  та  є експортно-маркетинговою компанією провідних німецьких організацій в галузі  розведення великої рогатої худоби. Основним напрямом діяльності є галузь голштинської генетики. Компанія «GGI» пропонує селекціонерам у всьому світі прямий і нескладний доступ до генетичного матеріалу кращих бугаїв-плідників та впровадження новітніх програм по розведенню великої рогатої худоби.
Усіх бугаїв-плідників, генетичний матеріал яких пропонує компанія «GGI», випробувано та оцінено  за системою, що базується на провідному всесвітньому індексі племінної цінності.

Генетичний потенціал биків компанії  «GGI»  відображає високий рівень організації технології  по розведенню великої рогатої худоби – це: висока молочна продуктивність із високим вмістом білку та жиру, хороший екстер’єр, бажана форма вимені, тривалість господарського використання, легкість отелень.
Поряд з широким асортиментом пропозицій генетичного матеріалу для штучного осіменіння, GGI пропонує організаціям сільськогосподарського напрямку у всьому світі професіональний супровід  усіх технологічних процесів, які відповідають рівню міжнародних стандартів.